Od dnia 11.05.2020r. nasza Kancelaria funkcjonuje normalnie z zachowaniem zalecanego reżimu sanitarnego.
(m.in. dezynfekcja rąk przed spotkaniem, obowiązkowe maseczki ochronne/przyłbice, zachowanie maksymalnej odległości).

Szczegółowe informacje uzyskają Państwo podczas kontaktu telefonicznego +48 500 091 968

Zapraszamy

Kancelaria Adwokacka Poznań

Kancelaria adwokacka specjalizuje się w sprawach cywilnych i gospodarczych. Oferujemy stałą obsługę przedsiębiorców oraz spółek prawa handlowego, jak i kompleksowe doradztwo w zakresie spraw rodzinnych i spadkowych dotyczących osób fizycznych. Zajmujemy się odszkodowaniami i doradzamy w sprawach dotyczących ochrony dóbr osobistych, wizerunku, renomy i dobrego imienia. Nasza Kancelaria adwokacka znajduje się w centrum Poznania przy ul. Solnej 9/4 w bliskim sąsiedztwie prawie wszystkich poznańskich sądów i prokuratur. Wszystkie sprawy, które prowadzimy są dla nas priorytetowe. W swoim działaniu kierujemy się zasadami uczciwości, terminowości, rzetelności, tajemnicy zawodowej i etyką adwokacką. Wszyscy nasi prawnicy starają się, by skomplikowane i zawiłe przepisy prawne stały się jasne dla wszystkich naszych Klientów.

Usługi naszej kancelarii adwokackiej

Kancelaria adwokacka świadczy usługi na rzecz Klientów zarówno indywidualnych, jak i korporacyjnych. Jesteśmy doświadczonym zespołem, dla którego najwyższą wartością jest satysfakcja Klienta. Stale pogłębiamy naszą wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach zawodowych, kursach i konferencjach. Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdej sprawy. Jeśli konwencjonalne metody nie sprawdzają się, szukamy niestandardowych rozwiązań. Nie boimy się wyzwań, zawsze szukamy najlepszego rozwiązania.

Nasza Kancelaria w Poznaniu współpracuje z doświadczonymi i wyspecjalizowanymi specjalistami z różnych dziedzin (np. tłumacz przysięgły, notariusz, informatycy, doradca podatkowy), dzięki temu możemy sprostać oczekiwaniom Klientów, których sprawy wymagają uczestnictwa innych specjalistów. Kancelaria adwokacka oferuje indywidualne podejście do sprawy każdego Klienta, pomożemy w rozwiązaniu najbardziej skomplikowanych spraw. Nasze doświadczenie i zasady, którymi się kierujemy cenione jest przez liczne grono stałych klientów. Nasz zespół pretenduje do miana dynamicznego i nowoczesnego zespołu kancelarii adwokackiej, który oferuje Klientom pełne zaangażowanie oraz wysokie standardy obsługi prawnej, co przekłada się na bezpieczeństwo i oszczędność finansową dla naszych Klientów.

Gdzie działamy?

Specjaliści z naszej Kancelarii w Poznaniu działają na terenie Poznania i w województwie wielkopolskim. Wyjątkowo podejmujemy się też spraw na terenie całej Polski. Zasady działania z Klientami opieramy na obopólnym szacunku, zaufaniu i zrozumieniu. Zawsze staramy się wesprzeć specjalistyczną wiedzą oraz praktycznymi rozwiązaniami dopasowanymi do profilu działalności i potrzeb Klienta.

Wieloletnie doświadczenie prawników w naszej Kancelarii gwarantuje naszym Klientom kompleksową usługę prawną na najwyższym poziomie i daje gwarancje zadowolenia z współpracy. Nasza Kancelaria znajduje się w Poznaniu przy ul. Solnej 9/4 naprzeciwko Aresztu Śledczego (ul. Młynśka). Naszą misją jest walka o prawa wszystkich naszych Klientów, zapraszamy na spotkanie w celu omówienia sprawy.

Jak działamy

Zaangażowanie, skuteczność i profesjonalizm to wartości, które przyświecają nam w prowadzeniu każdej sprawy. Nasza wiedza i wykształcenie gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Nie skupiamy się jedynie na celach krótkoterminowych, szukamy rozwiązań, które zaowocują również w przyszłości.

Sukces naszych Klientów motywuje nas do działania.

Nasz zespół

adw. Agata Koschel-Sturzbecher LL.M
adw. Agata Koschel-Sturzbecher LL.M
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą w Niemczech. Od 10 lat członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Doktorantka w Katedrze Prawa Cywilnego, Handlowego i Ubezpieczeniowego UAM, złożyła pracę doktorską pod tytułem „Cywilnoprawne instrumenty zabezpieczenia majątkowej egzystencji osób starszych z wykorzystaniem nieruchomości”, pod kierunkiem naukowym prof. UAM dr. hab Rafała Szczepaniaka. Autorka publikacji z zakresu prawa handlowego i prawa korporacji prawniczych.
Posiada uprawnienia i tytuł Mediatora (Certyfikat nr 501/2019) wydany przez Centrum Mediacji Przy Naczelnej Radzie Adwokackiej. Członek Polskiego Towarzystwa Legislacji.
Pełni funkcję zastępcy członka Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu oraz członka Komisji ds. wykonywania zawodu ORA. Jest również członkiem Komisji ds. Etyki, Praktyki Adwokackiej i Wykonywania Zawodu Naczelnej Rady Adwokackiej oraz zespołu ds. opracowywania projektów aktów legislacyjnych w Instytucie Legislacji i Prac Parlamentarnych NRA.
W swojej praktyce zawodowej specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym, ze szczególnym uwzględnieniem obsługi przedsiębiorców/spółek, spraw odszkodowawczych oraz spraw związanych z naruszeniem dóbr osobistych osób fizycznych i prawnych. W obszarze jej zainteresowań znajdują się także sprawy rodzinne, spadkowe i pracownicze.
Biegle włada językiem niemieckim i angielskim.
Marta Kościelska
Marta KościelskaAdwokat of counsel
Absolwentka studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji UAM w Poznaniu, członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej od 2012 roku. W latach 2015 – 2017 prowadziła w Poznaniu Kancelarię Adwokacka, gdzie zajmowała się głównie sporami cywilnymi.
Członek Texas Bar i Dallas Bar Association, posiada uprawnienia do występowania przed sadami wszystkich instancji w Teksasie oraz przed sadami federalnymi i agencjami rządu federalnego na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Swoja praktykę zawodowa w Teksasie koncentruje na prawie nieruchomości i obsłudze podmiotów gospodarczych.
Alicja Leszczyńska
Alicja LeszczyńskaPrawnik - aplikant adwokacki
Aplikantka adwokacka trzeciego roku przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. Ukończyła Wydział Prawa i Administracji UAM, broniąc pracy magisterskiej z zakresu teorii i filozofii prawa pt. „Metody uzasadniania obowiązywania zasad prawa. Studium teoretycznoprawne na podstawie prawa karnego procesowego”. Doświadczenie zdobywała w poznańskich kancelariach adwokackich, a także w sądzie rejonowym i w jednostce pomocniczej Urzędu Miasta Poznania. Jej prawnicze zainteresowania skupiają się szczególnie wokół prawa karnego, prawa rodzinnego oraz spraw dotyczących ochrony dóbr osobistych. Posługuje się językiem angielskim.
Agata Rebeczko
Agata RebeczkoPrawnik - aplikant adwokacki
Aplikantka adwokacka drugiego roku przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Poznaniu. Ukończyła studia prawnicze oraz prawo europejskie na UAM w Poznaniu. W latach 2014-2016 członek, a później Prezes Koła Naukowego Kryminalistyki UAM. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się na prawie rodzinnym, prawie karnym i prawie pracy. Interesuje się także prawem ochrony zwierząt. Biegle włada językiem angielskim. Prywatnie wielbicielka psów i pasjonatka historii Wielkiej Brytanii, zwłaszcza Epoki Tudorów.
Miłosz Trojan
Miłosz TrojanRechtsanwalt of counsel
Zdobył wykształcenie i doświadczenie zarówno w Polsce, w Niemczech jak i innych europejskich krajach. Dzięki wieloletniej współpracy z podmiotami działającymi w obu krajach oraz bazując na znajomości mocnych i słabych stron polsko-niemieckich stosunków prawnych i gospodarczych, nabył umiejętność trafnego rozpoznawania zagrożeń wynikających z różnic w obydwu porządkach prawnych.
Specjalizuje się przede wszystkim w transgranicznych sprawach z zakresu prawa gospodarczego, handlowego, spółek oraz transportowego.
Magdalena Olszewska
Magdalena OlszewskaDoradca podatkowy
Jest doradcą podatkowym nr 12382, absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa podatkowego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.
Praktyczne doświadczenie zdobyła w działach doradztwa podatkowego w międzynarodowych firmach consultingowych w Poznaniu i we Frankfurcie n. Menem.
Specjalizuje się w opodatkowaniu spółek kapitałowych na gruncie CIT, VAT i PCC, międzynarodowym prawie podatkowym oraz opodatkowaniu restrukturyzacji. Jest autorką artykułów podatkowych w “Monitorze Podatkowym”, “Przeglądzie Podatkowym” i “Rzeczpospolitej”.
Praktykant
Praktykant

Dołącz do nas

Kancelaria Adwokacka Koschel – Sturzbecher z siedzibą w Poznaniu nawiąże współpracę
z aplikantem adwokackim oraz studentem IV – V roku prawa.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju pod nadzorem doświadczonych adwokatów,
  • przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony współpracowników,
  • wynagrodzenie.

Oczekujemy:

  • zaangażowania, sumienności, terminowości,
  • znajomości procedury cywilnej.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie projektów pism w toku postępowania przedsądowego i sądowego oraz pism do klientów,
  • analiza akt sprawy i rekomendowanie rozwiązania problemów prawnych klientów,
  • analiza orzecznictwa i doktryny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: biuro@adwokaci-ks.pl. Zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.